Laud 7303 (kõrgus 730 mm)

7303

Laud 7303 (kõrgus 730 mm)

7303
Alates / kuus

Laud on üks enim kasutatud tarbeese igas kodus, mis pakub hädavajalikku lisapinda asjade asetamiseks, töötamiseks, einestamiseks ja õppimiseks. Juhul kui sinu kodu või kontor pole ülemäära ruumikas, on mõistlik soetada laud, mis sobib mitmeks eriotstarbeks.

Mida lihtsam ja rahulikum on ümbritsev miljöö, seda kergem on ruumis keskenduda ja efektiivselt töötada. Laud 7303 on välimuselt ülimalt lihtne ja tagasihoidlik, mistõttu sulandub see hästi igas stiilis interjööriga ning toetab igati töö tegemist ja/või õppimist.

Laud 7303 on õhuke ja kaalult kerge, võimaldades seda saab vajadusel hõlpsasti ruumist ruumi liigutada. Eriti nutikas on soetada laud tulevasele tudengile, kes kodust välja kolides saab laua kaasa võtta ja tänu selle kergusele imelihtsasti sellega kolida ning uute interjööridega sobitada. Vaatamata kergusele pakuvad neli lauajalga korralikku toestust, muutes laua väga stabiilseks ja laskmata laual kõikuda.

Vali ruumiplaaniga ideaalselt sobituv laud! Laud 7303 on saadaval nii ümmarguse kui ka ristküliku kujulise lauaplaadiga. Laua kõrgus on 730 mm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted