2-kohaline diivanvoodi Amanda / 200x98x84 cm

9100209-K

2-kohaline diivanvoodi Amanda / 200x98x84 cm

9100209-K
Hind alates
1 174,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kas sulle pakub huvi diivan, mis oleks mõnusalt pehme, parajalt kompaktne ning mis käiks samal ajal ka mugavaks voodiks lahti?

2-kohaline diivanvoodi Amanda on meie klientide üks lemmikuid, sest see ühendab endas suurepäraseid omadusi – ta on kutsuvalt pehme, maitseka disainiga ja käib mugavaks voodiks lahti.

Funktsionaalsus ja läbimõeldud lahendused on üha suuremad väärtused kodu sisustamisel. Mööblist täistopitud ruumid pole enam moes, nüüd eelistatakse esteetiliselt kauneid ja maitsekalt sisustatud tubasid, mille igal mööbliesemel on mitu erinevat kasutuspinda. Seetõttu valitakse ka elutuppa diivan, mis näeb hea välja ja käib ka voodiks lahti. Siis ei pea endale eraldi voodit ostma või saab mugavalt külalisi võõrustada.

Diivani mõõdud on 200x98x84 cm (laius x sügavus x kõrgus). 2-kohaline diivanvoodi Amanda annab piisavalt lahedat istumisruumi kahele inimesele. Lahti võetud magamisase on normaallaiusega 2-inimese voodi mõõdus: 140x195 cm.  

2-kohaline diivanvoodi Amanda on saadaval ka memory foam madratsiga ehk madratsiga, mis salvestab sinu kehakuju ja raskuspunktid. Madratsi paksus on 13 sentimeetrit, mis teeb sellest täiesti arvestusliku voodi mugavaks magamiseks.

Väljatoodud “hind alates” on 3.klassi tekstiilist kattematerjalile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, leiad kindlasti enda jaoks just õiget tooni diivanvoodi.

Вас интересует диван, который удобен и мягок и в то же время раскладывается, как кровать?

 

2-местный диван-кровать Amanda является одним из любимых продуктов наших клиентов, так как он сочетает в себе две отличные функции - на нем могут разместиться как минимум 2 человека, а также он удобно раскладывается.

 

Функциональность и продуманные решения приобретают все большее значение в домашней обстановке. Переполненные мебелью комнаты больше не в моде, теперь предпочтительны эстетически красивые и со вкусом обставленные помещения, в которых мебель имеет несколько различных областей использования. Вот почему в гостиную выбирается диван, который хорошо выглядит и в тоже время раскладывается как кровать. Ведь тогда вам не нужно покупать отдельную кровать и вы можете удобно разместить гостей.

 

Размеры 200x98x84 cm( длинаx ширина х высота). 2-местный диван-кровать Amanda предлагает удобное размещение минимум для двух человек. Размер спального места для двух людей: 140x195 см.

 

Диван-кровать Amanda также доступен с матрасом memoryfoam, который запоминает форму вашего тела. Матрац имеет толщину 13 сантиметров, что делает из дивана полноценную кровать для комфортного сна.

 

«Цена от» дана для материала текстильного покрытия 3-го класса. Цвета покрытий разные, вы наверняка найдете правильный оттенок дивана-кровати для себя.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted