3-kohaline diivanvoodi Amanda

9100209-D

3-kohaline diivanvoodi Amanda

9100209-D
Hind alates
1 654,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kas sulle pakub huvi diivan, mis oleks mõnusalt suur ja pehme ning mis samal ajal käiks ka mugavaks voodiks lahti? Amanda 3-kohaline diivanvoodi on meie klientide üks lemmiktooteid, sest see ühendab endas kahte suurepärast omadust – mahutab istuma vähemalt kolm inimest ja käib ka mugavaks voodiks lahti.

Funktsionaalsus ja läbimõeldud lahendused on üha suuremad väärtused kodu sisustamisel. Mööblist täistopitud ruumid pole enam moes, nüüd eelistatakse esteetiliselt kauneid ja maitsekalt sisustatud tubasid, mille igal mööbliesemel on mitu erinevat kasutuspinda. Seetõttu valitakse ka elutuppa diivan, mis näeb hea välja ja käib ka voodiks lahti. Siis ei pea endale eraldi voodit ostma või saab mugavalt külalisi võõrustada.

See 3-kohaline diivanvoodi on kahes erinevas mõõdus – laiem, 160x195cm annab rohkem võimalust diivanil istumist nautida, ja kitsam, 140x195cm mahub ideaalselt väiksematesse kodudesse. Amanda diivanvoodi on saadaval ka  memory foam madratsiga ehk madratsiga, mis salvestab sinu kehakuju ja raskuspunktid. Madratsi paksus on 13 sentimeetrit, mis teeb sellest täiesti arvestusliku voodi mugavaks magamiseks.

Väljatoodud “hind alates” on 3.klassi tekstiilist kattematerjalile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, leiad kindlasti enda jaoks just õiget tooni diivanvoodi.

Вас интересует диван, который удобен и мягок и в то же время раскладывается, как кровать? 3-местный диван-кровать Amanda является одним из любимых продуктов наших клиентов, так как он сочетает в себе две отличные функции - на нем могут разместиться как минимум три человека, а также удобно раскладывается.

 

Функциональность и продуманные решения приобретают все большее значение в домашней обстановке. Переполненные мебелью комнаты больше не в моде, теперь предпочтительны эстетически красивые и со вкусом обставленные помещения, в которых мебель имеет несколько различных областей использования. Вот почему в гостиную выбирается диван, который хорошо выглядит и в тоже время раскладывается как кровать. Ведь тогда вам не нужно покупать отдельную кровать и вы можете удобно разместить гостей.

 

Этот трехместный раскладной диван представлен в двух разных размерах - более широкий, 160x195 см,который дает вам больше места для сидения, и более узкий, 140x195 см, идеально подходящий для небольших домов. Диван-кровать Amanda также доступен с матрасом memory foam, который запоминает форму вашего тела. Матрац имеет толщину 13 сантиметров, что делает из дивана полноценную кровать для комфортного сна.

 

«Цена от» выдается для материала текстильного покрытия 3-го класса. Цвета покрытий разные и вы наверняка найдете правильный оттенок дивана-кровати для себя.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted