Söögilaud Armas 140 / 140x90 cm

33921171

Söögilaud Armas 140 / 140x90 cm

33921171
Hind alates
407,00 €
Alates / kuus

Ilmastikukindel söögilaud Armas on stiilne lisand verandale ja koduhoovi!

Pole midagi mõnusamat kui päiksepaistelisel õhtupoolikul perega üheskoos söögilaua ümber mõnusalt aega veeta. Kui soovid täiustada oma verandat või koduhoovi stiilse lauaga, siis ilmastikukindel söögilaud Armas on parim valik!

Söögilaud Armas kuulub aiamööbli Armas sarja, mille tooted on valmistatud ilmastikukindlast polürotangist ja on kergel alumiiniumraamil. Just seetõttu on söögilaud Armas ideaalne Eesti muutlikus kliimas – selle kerguse võimaldab laua asukohta hõlpsasti muuta, et ilmastikukindel materjal lubab laua südamerahus ka suvise vihma kätte jätta.

Söögilaud Armas lauajalg on unikaalse kaardus kujuga, tagades laua ideaalse stabiilsuse. Söögilaua teeb eriliseks puusüü mustriga artwood materjalist laua pealisplaat, mis muudab laua lihtsasti hooldatavaks. Laua tooniks saad valida kas tumehalli, valge või valge ja halli. Laud on mõõtudes 140 cm x 90 cm, mahutades mugavalt istuma 4-6 inimest.

Ilmastikukindel, vastupidav ja lihtsasti hooldatav – kas saakski olla ideaalsemat lauda Eesti suves?

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted