Laualamp Arp

7054089

Laualamp Arp

7054089
Hind
137,00 €
Alates / kuus

Erilise disainiga laualamp Arp otsib erilist kodu!

Meie, eestlased, oleme natuurilt pigem tagasihoidlikumad ning eelistame kõike, mis harjumuspärane ning tuttvalik. Isku seevastu julgustab oma tootevalikuga muutma ka koduseid interjööre omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid mõnest disaintootest – näiteks valgustist või tekstiilist – et anda ruumile täiesti uus ning värske ilme. See erilise disainiga laualamp Arp mõjub ruumis omaette kunstiteosena!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku Art Deco oma julgete geomeetriliste joonte ning omanäoliste detailidega. Ka erilise disainiga laualamp Arp on silmapaistva vormiga: klassikalisemas stiilis suur ümar kuppel moodustab nauditava sümbioosi konkreetse ning tugeva jalastruktuuriga. Tulemus on midagi palju enamat kui pelgalt lauavalgusti – see on mõtestatud interjöör!

Hoolikalt planeeritud ning oma eriliste elanike näoline sisekujundus on nii ajalises kui ka rahalises mõttes investeering, mis püsib väärtuslikuna pikka aega. Ka see erilise disainiga laualamp Arp lööb toa särama nii mitmeski mõttes. Tutvu Isku tootevalikuga ning loo oma koju kadestamisväärselt stiilne interjöör!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted