Tool Arttur

91900110

Tool Arttur

91900110
Hind alates
465,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Madala seljatoega tool lähtub eelkõige mugavusest ja praktilisusest. Interjööri täiustavad toolid on ruumi ja ülejäänud mööbliga proportsioonis.

Hea lahendus tervikliku üldmulje jätmiseks on valida moodne madala seljatoega tool, mis sobib hästi nii söögitooliks kui ka niisama elutuppa istumisasemete lisamiseks.

Kvaliteetselt valmistatud ilusa disainiga tool on väärt investeering aastateks! Tool Arttur on modernne, praktiline ja soliidne. Sel toolil on trendikalt voolujooneline siluett, mis muudab iga ruumi maitsekalt moodsaks.

Tooli Arttur mugavus peitub selle disainis. Tooli madal seljatugi on ühaegu praktiline ja trendikas. Ühest küljest toetab see alaselga piisavalt, et istudes selg ära ei väsiks ning sundimata istuma pulksirgelt, teisalt muudab see tooli visuaalselt kompaktseks ning söögitoa tasapinnalisemaks. Nõnda on toolil sama mugavus, mis klassikalisel söögitoolil ilma kobakalt kõrge seljatoeta. Pehme ja lai istmeala ning käetoed tagavad maksimaalse istumismugavuse.

Madala seljatoega tool on saadaval tammepuust, pähklipuust või wenge’st jalgadega. Tooli kattematerjali värvivalik on väga lai. Väljatoodud “hind alates” on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Tooli mõõdud on 60x68x85 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Стул с низкой спинкой в первую очередь заботится о комфорте и практичности.

 

Стулья, дополняющие интерьер, должны быть в пропорциях с остальной мебелью.

Хорошим решением, для создания целостного впечатления, является выбор современного стула с низкой спинкой, который хорошо подходит и к обеденному столу, и к гостиной.

Хорошо спроектированный, прекрасно разработанный стул - достойная инвестиция на годы! Стул Arttur- современный, практичный и прочный. Этот стул имеет модный обтекаемый силуэт, который делает каждую комнату стильной и современной.

 

Комфорт стула Arttur в его дизайне. Низкая спинка кресла практична и стильна. С одной стороны, она поддерживает спину таким образом, что сидя, она не устает , с другой стороны, это делает кресло визуально компактным и находящимся на одном уровне со столом. Таким образом, стул так же комфортен, как и классический стул с высокой спинкой. Мягкая и широкая зона для сидения и подлокотники обеспечивают максимальный комфорт для сидения.

 

Стул с низкой спинкой доступен с ножками из дуба, ореха или венге. Выбор цвета обивки так же широк.

«цена от» предоставляется материалу текстильного покрытия 3-го класса. Размеры стула 60x68x85 см (ширина x длина x высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted