Arvutilaud Fun

910202

Arvutilaud Fun

910202
Hind
231,00 €
Alates / kuus

Eestis toodetud arvutilaud Fun on vallatu ja mängulise joonega.

Kogu Fun seeria puhul on pandud rõhku naturaalsetele materjalidele, läbimõeldud disainile ja kvaliteetsele lõppviimistlusele. Erinevaid ümarnurkadega laudu, kappe, kummuteid jm mööbliesemeid on loodud nii elu-ja magamistoa kui kodukontori tarbeks.

Helge ja kaasaegne kodukontor on paljude unistuseks. Uus trend ongi kergelt retrohõnguline Põhjamaine stiil. Kasutatakse naturaalseid materjale ja värvitoone. Ruumis luuakse meeldivalt rahulik atmosfäär, mida vürtsitatakse põnevate ja omanäoliste detailidega. Au sisse on tõstetud keskkond ja kogukondlikud väärtused, mistõttu eelistatakse kohalikku disaini ja toodangut.

Kahe avatud sahtliga Eestis toodetud arvutilaud Fun toob teie kontorisse toreda aktsendi. Valida saab kahe erineva värvikombinatsiooni vahel. Valge koos naturaalse kasega loob heleda ja rahuliku üldmulje. Heleroheline kombinatsioonis naturaalse kasega toob kontorisse kevadist särtsakust. Laua kaks avatud sahtlit on justkui loodud märkmiku või poolelioleva paberimajanduse käest panemiseks.

Eestis toodetud kirjutuslaud Fun on sobivalt suur – mõõtudega 112,5x45x75 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kasutatud on erinevaid funktsionaalselt kõige paremini sobivaid materjale. Ümarnurgad ja jalad on valmistatud naturaalsest lakitud kasepuidust, muud detailid on vastavalt valgest kristallmelamiin või rohelisest melamiinist.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted