Trepp-aste Askel

620101

Trepp-aste Askel

620101
Hind alates
124,00 €
Alates / kuus

Interjööride uus moodne mööbliese on trepp-aste. Trepp-astmel on mitmeid põnevaid ja isemoodi kasutusalasid. See võib olla stiilne ja maitsekas element täiustamaks sisekujunduslikku interjööri, samas on see ka vajalik tarbeese kõrgemal olevate asjadeni ulatumiseks. Askel trepp-astet saab kasutada ka näiteks lillealusena või moodsa öökapina, pannes sellele lambi ja raamatud. Trepp sobib hästi nii kontorisse kui koju.

Askel trepp on disainitud Soome disaineri Juha Heiniö poolt. Täispuidust trepp on tugev, kvaliteetne ja läbimõeldud disainiga. Trepi konkreetne disain muudab selle vastupidavaks ja nii kestab trepp mitmeid aastaid.

Treppi saab kasutada mitmes kohas ja lai kasutuspind on ka põhjus, miks Askel trepp kuulub Isku kõige müüdavate toodete hulka. Trepi neli jalga on omavahel nutikalt ühendatud, muutes trepile astumise turvaliseks ja stabiilseks. Trepp-astet on kerge liigutada ja ühest kohast teise tõsta, sest see on piisavalt kerge, aga samas muudab täispuit trepi ka piisavalt raskeks, et vähendab ümberkukkumise ohtu.

Askel trepp-astme mõõdud on 42x50x63cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) ja värvidest on saadaval valge, must, tumepruun ja naturaalne kask

Новая модная мебель для интерьеров – это лестница.

 

На лестнице есть несколько захватывающих  и единственных, в своем роде, зон использования. Это может быть стильный элемент дизайна интерьера, так и место для хранения. Лестница Askel так же может использоваться, например, как подставка для цветов или современная тумбочка для лампы и книг. Лестница хороша,как для офиса, так и для дома.

 

Лестница Askel спроектирована финским дизайнером Juha Heiniö. Лестница из массивной древесины прочная, высококачественная и хорошо продуманная. Конкретный дизайн лестницы делает ее долговечной.

 

Лестница может использоваться  в нескольких местах, а широкая область использования является причиной того, что лестница Askel относится к наиболее продаваемой продукции Isku. Четыре ступеньки лестницы связаны между собой, что делает лестницу безопасной и устойчивой. Лестницу легко перемещать из одного места в другое, потому что она достаточно лёгкая, но в тоже время древесина достаточно прочная, чтобы уменьшить риск падения.

 

Лестница Askel имеет размеры 42x50x63cm (ширина x длина x высота) и доступна в белом, черном, темно-коричневом и натуральном цвете березы.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted