Puhvetkapp Atlas / 3 klaasuksega

09146-405-00008

Puhvetkapp Atlas / 3 klaasuksega

09146-405-00008
Hind alates
748,00 €
Alates / kuus

Klaasist ustega puhvetkapp Atlas on maitsekalt klassikaline! 

Nägus klassikaline klaasist ustega puhvetkapp Atlas on maitsekaks täienduseks sinu kodule. Valge kolme sektsiooniga puhvetkapp mahutab kokku suisa üheksat riiulitäit asju. Tänu klaasustele saad endale armsaid raamatuid või muidu sulle olulisi asju uhkusega eksponeerida! Tänu klaasustele püsivad riiulid muretult tolmuvabad.

Klaasist ustega puhvetkapp Atlas on ilus ja ka praktiline valik. Erinevatest Atlas sarja moodulkappidest saad luua just oma maitsele ja vajadustele vastava kombinatsiooni. Lumivalged, lihtsate ehisdetailide ja kerge klassikalise joonega moodulkapid on loonud Soome mööblidisainer Tapani Laukkanen.

Kaunis valgest laminaadist kapp mahutab palju ja toob ruumi helge meeleolu. Kapi mõõdud on 152x42x112 cm (laius x sügavus x kõrgus). Klaasist ustega puhvetkapp Atlas on hea valik raamatute või muude esemete nägusaks ja süsteemseks paigutamiseks kodus ja kontoris. Küsi lisa ja hinnapakkumist!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted