Puhvetkapp Atlas / 3 uksega

09146-405-00011

Puhvetkapp Atlas / 3 uksega

09146-405-00011
Hind alates
738,00 €
Alates / kuus

Valge puhvetkapp Atlas on maitsekalt klassikaline!

Nägus klassikaline valge puhvetkapp Atlas on maitsekaks täienduseks sinu kodule. Kolme sektsiooniga puhvetkapp mahutab kokku üheksa riiuli jagu raamatuid või muid sulle olulisi asju! Kõige olulisemad esemed saad seada klaasi taha silma rõõmustama. Kõik muu vajalik paiguta muretult uksega suletavatesse kapiosadesse – ja sinu kodu püsib üllatavalt korras.

Valge puhvetkapp Atlas on ilus ja ka äärmiselt praktiline valik. Erinevatest Atlas sarja moodulkappidest saad luua just oma maitsele ja vajadustele vastava kombinatsiooni. Lumivalged, lihtsate ehisdetailide ja kerge klassikalise joonega moodulkapid on loonud Soome mööblidisainer Tapani Laukkanen. 

Kaunis valgest laminaadist kapp mahutab palju ja toob ruumi helge meeleolu. Kapi mõõdud on 152x42x112 cm (laius x sügavus x kõrgus). Valge puhvetkapp Atlas on hea valik raamatute või muude esemete nägusaks ja süsteemseks paigutamiseks kodus ja kontoris. Küsi lisa ja hinnapakkumist!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted