Moodulkapp Atlas (erinevad mõõdud)

09146-405-00007

Moodulkapp Atlas (erinevad mõõdud)

09146-405-00007
Hind alates
2 742,00 €
Alates / kuus

Suur moodulkapp Atlas mahutab kõik sinu kodu raamatud!

Sa armastad raamatuid, aga sulle ei meeldi, et nad on vallutanud kogu vaba ruumi sinu kodus? Suur moodulkapp Atlas on piiramatult laiendatav ja kasvab just nii suureks, kui on tarvis. Sa saad kõik raamatud süsteemselt ja tolmukindlalt riiulisse seada ning leiad kergesti lemmiku, mida otsid. Selline suur ja võimas raamaturiiul on ehteks ja auks sinu kodule.

Suur moodulkapp Atlas on ilus ja ka äärmiselt praktiline valik. Tänu jätkuelementidele on võimalik moodulkappi kasvatada nii laiusesse kui kõrgusesse, samuti jätkata teisest seinast. Kapi on loonud Soome mööblidisainer Tapani Laukkanen. Kaunis valgest laminaadist moodulkapp mahutab palju ja toob ruumi helge meeleolu. 

Iga klient saab luua kapi vastavalt oma vajadustele ja maitse-eelistustele. Kasuta minimalistlikku joont ja ümbritse oma raamatud vaid raamiga või vali praktilised klaasuksed, mis kaitsevad ka tolmu eest. Ka käepideme stiili saad ise kahe erineva vahel valida.

Vaata, milline on sinu koju sobiv mõõt: saadaval on kaks kõrgust (191 ja 242 cm) ja kaks sügavust (30 ja 40 cm), moodulelementide laiused on 37 ja 52 cm.

Suur moodulkapp Atlas on parim valik raamatute nägusaks ja süsteemseks paigutamiseks kodus. Küsi lisa ja hinnapakkumist!

Большой модульный шкаф Atlas уместит все ваши книги!

 

Вы любите книги, но вам не нравится, что они занимают все свободное место в вашем доме? Большой модульный шкаф Atlas неограниченно расширяем и увеличивается настолько, насколько вам нужно. Таким образом все книги могут систематизированно храниться, и вы можете легко найти любимую книжку, которую ищете. Этот большой и мощный книжный шкаф - драгоценность и честь вашего дома.

 

Большой модульный шкаф Atlas - прекрасный и практичный выбор. Благодаря соединяющим элементам, его возможно увеличивать по ширине, так и по высоте. Шкаф был создан финским дизайнером мебели Tapani Laukkanen. Красивый шкаф, из белого ламината, может вместить много и привнести яркое настроение в комнату.

 

Каждый клиент может создать шкаф в соответствии со своими потребностями и вкусовыми предпочтениями. Используйте минималистичную линию и окружайте ваши книги только рамкой или выбирайте практичные стеклянные двери, которые также защищают от пыли. Вы также можете выбирать между двумя разными стилями ручек.

 

Посмотрите, какой размер подходит для вашего дома: две высоты (191 и 242 см) и две глубины (30 и 40 см), ширина модулей 37 и 52 см.

 

Большой модульный шкаф Atlas – лучший выбор для того, чтобы ваши книги были хорошо и систематизированно размещены дома. Попросите предложение!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted