Kiiktool Balans 73x111x95cm

30802001

Kiiktool Balans 73x111x95cm

30802001
Hind alates
1 313,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Millal viimati sai sinu kodune tugitool komplimente? Õigesti valitud tugitool sobitub interjööriga, lisab omapära ja põnevust. See on mööbliese, mis on ühtaegu pilkupüüdev disainielement ja praktilise väärtusega istumisase. Miks mitte valida tugitooli asemel hoopis moderne kiiktool? Kurvikas Balans kiiktool täidab kõik sinu ootused!

Balans kiiktool on nooruslik, pilkupüüdev ja stiilne. Selgelt on tegu parima kiiktooliga, millel uneledes filmi nautida või raamatut lugeda, ent kerge kiikumine mõjub stimuleerivalt ka mõttetööle ja hõlbustab süles oleva väikelapse uinutamist. Kõlab nagu noore pere unelm, või mis?  

Balans kiiktool kuulub Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuva mööblitootja HT Collection tootevalikusse. Balans kiiktooli siluett on ootamatult lihtne, kuid kõrgkvaliteetne teostus ja disain jätavad tugitoolist minimalistliku üldmulje. Kahtlemata on tegu intrigeeriva tugitooliga, mis pakub jututeemat ja kiikumisnaudingut igale külalisele, keda lahkesti võõrustate.

Tugitooli kattematerjalide värvivalik on lai. Väljatoodud “hind alates” on antud A-klassi tekstiilist kattematerjaliga kiiktoolile. Küsi pakkumist oma meelistoonile siit samast! Tugitooli mõõdud on 73x111x95 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Когда ваше  кресло последний раз получало комплименты?

Правильно выбраное кресло сочетается с интерьером, добавляет уникальность и игривость. Это предмет мебели, который одновременно является привлекательным элементом дизайна и практичным сиденьем. Почему бы не выбрать современное кресло-качалку вместо обычного кресла? Кресло Balans соответсвует всем вашим ожиданиям!

 

Кресло-качалка Balans - молодёжное, привлекательное и стильное. Очевидно, что это лучшее кресло-качалка, в котором можно насладиться фильмом или прочитать книгу , ведь легкое покачивание стимулирует мышление и улучшает сон малыша на ваших руках. Звучит, как мечта молодой семьи или?

 

Кресло-качалка Balans входит в коллекцию производителя качественной скандинавской  мебели - HT Collection. Силуэт кресла неожиданно прост, но высококачественный дизайн оставляет минималистичное общее впечатление от кресла. Несомненно - это кресло даст тему для разговора и возможность насладиться его удобством каждому гостю, которого вы любезно принимаете.

 

Цвет материалов для покрытия разнообразен.

«цена от» дана для кресла-качалки из текстиля класса А. Спросите предложение по своему вкусу! Размер кресла73x111x95 см (Ширина x длина x Высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted