Villavaip Beat 140x200cm

37655050

Villavaip Beat 140x200cm

37655050
Hind alates
342,00 €
Alates / kuus

Kvaliteetne vaip muudab toa hubaseks, koduseks ja ilusaks. See teeb ruumist toa, tuues kodusoojust, südamlikku pehmust ja emotsiooni. Ilma vaibata on tuba kõle, tühi ja ametlikum, vahel lausa tekitab tunde, et ruum on sisustamata või poolik.

Head vaipa pole aga lihtne leida. Vaip peab sobima interjööriga, peab ühtima ruumisviibijate väärtustega ning olema ilus nii välimuselt kui ka sisemuselt. Kui vaiba välimuse ilust on kergem aru saada, siis sisemine ilu võib tekitada küsimusi. Mida tähendab vaiba sisemine ilu?

Vaip võib olla kvaliteetne ja justkui kunstiteos, samal ajal kui on olemas ka odavaid ning kehvematest, kõvematest ja külmematest materjalidest tehtud vaipu. Villavaip on vaip, mis õhkab kvaliteeti, kestab aastaid (kui mitte aastakümneid) ja millel on hea käia, istuda ning pikutada. Käsitsi tehtud villavaip on soe ja elegantne. Parim villavaip on kohe äratuntav, see on luksusliku välimusega, jättes väljapeetud, aga samas hubaselt koduse tunde.

Käsitsi kootud villavaip Beat on saadaval erinevates värvitoonides. Vali oma koju meelepäraseim – musta, beeži või pruuni mustriga. Ka villavaiba suurused on erinevad, valida saad kolme erineva vahel – 140x200cm, 170x240cm ja 200x300cm.

Высококачественный ковер делает комнату уютной, домашней и красивой.

 

Он делает из помещения комнату, принося домой тепло, сердечную мягкость и эмоции. Без ковра  комната неуютная, пустая и более формальная, иногда, создается ощущение, что комната не до конца обставлена

 

Однако хороший ковер найти нелегко. Ковер должен вписываться в интерьер, он должен соответствовать комнате и быть красивым по внешнему виду и хорошим по текстуре. Если внешний вид ковра легче определить, тогда внутренняя красота может создавать вопросы. Что означает внутренняя красота?

 

Ковер может быть высокого качества и как произведение искусства, но может быть также ковер из более дешевых, более твердых и холодных материалов. Шерстяной ковер - это ковер, который искрит качеством, служит годами (если не десятилетиями), и имеет хороший вид, по нему приятно ходить, на нём хорошо сидеть и лежать. Шерстяной ковёр ручной работы теплый и элегантный. Хороший шерстяной ковёр сразу узнаваем, он имеет роскошный вид, но в то же время по- домашнему уютен.

 

Шерстяной ковёр ручной работы доступен в различных цветах. Выберите свой любимый цвет - черный, бежевый или коричневый узор. Кроме того, вы можете выбирать между тремя различными размерами - 140x200cm, 170x240cm и 200x300cm.

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted