Laualamp Berlin

34834271

Laualamp Berlin

34834271
Hind alates
237,00 €
Alates / kuus

Kergesti suunatav laualamp on igal töölaual asendamatu abiline!

Kodu valguslahendusele mõeldes tasub lähtuda ökonoomsusest ning praktilisusest. Ühe ning väga ereda valgusallika asemel on mõttekam kasutada erinevaid valgusteid lähtuvalt funktsioonist: kas on vaja valgustada tööpinda või luua meeleoluvalgust. Kergesti suunatav laualamp Berlin on ideaalne kaaslane töölauale, aga sobib ideaalselt ka magamistuppa öökapile.

Laualamp Berlin on üks ostetumaid lauavalgusteid, kuna lihtsa minimalistliku disainiga laualampi on ühtlasi väga mugav kasutada. See on kergesti liigutatav ning valgusvihu saab suunata täpselt sellele alale, kuhu parasjagu on vaja. Kergesti suunatav laualamp on metallikvärvi jalaga. Lambi kuppel on trendikalt valge, mis omakorda loob ruumi juurde avarust ning ruumikust.

Kergesti suunatav laualamp Berlin on saadaval ka põrandalambina. Miks mitte soetada kaks lampi ühest seeriast? Ühte sarja kuuluvate toodete abil on imelihtne seada interjöör terviklikuks ning muuta pelgalt kodus viibimine tõeliselt nauditavaks tegevuseks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted