Põrandalamp Berlin

34834272

Põrandalamp Berlin

34834272
Hind alates
312,00 €
Alates / kuus

Kergesti suunatav põrandalamp on on praktiline valik igasse eluruumi!

Kodu valguslahendusele mõeldes tasub lähtuda ökonoomsusest ning praktilisusest. Ühe ning väga ereda valgusallika asemel on mõttekam kasutada erinevaid valgusteid lähtuvalt toa vajadustest. Kas on vaja valgustada tööpinda, luua meeleoluvalgust või hoopis neutraalset taustavalgust? Kergesti suunatav ning liigutatav põrandalamp Berlin on üks praktilisemaid lahendusi igasse eluruumi.

Põrandalamp Berlin on Isku põrandalampide seas väga populaarne. Lihtsa minimalistliku disainiga põrandalampi on väga mugav kasutada: see on kergesti liigutatav ning valgusvihu saab suunata täpselt sellele alale, mida parasjagu on vaja valgustada. Kergesti suunatav põrandalamp on metallikvärvi jalaga. Lambi kuppel on trendikalt valge, mis omakorda loob ruumi juurde avarust ning ruumikust.

Kergesti suunatav põrandalamp Berlin on saadaval ka samas stiilis laualambina. Ühte sarja kuuluvate toodete abil on imelihtne luua interjöör terviklikuks ning muuta pelgalt kodus viibimine tõeliselt nauditavaks tegevuseks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted