Laualamp Bilba / hall

7054639

Laualamp Bilba / hall

7054639
Hind
166,00 €
Alates / kuus

Modernne laualamp Bilba loob koju mõnusalt urbanistliku atmosfääri!

On olemas kahte sorti lauavalgusteid: neutraalsed, isegi tagasihoidlikud laualambid, mille põhifunktsiooniks on teha korralikult oma tööd ehk valgustada soovitud ala... Ja siis on erilised, karakteriga laualambid, mis lisaks valgustamisele annavad ruumile lisaväärtust. Modernne laualamp Bilba kuulub kahtlemata teise kategooria lauavalgustite hulka.

See loominguline ning unikaalne disainvalgusti loob mõnusalt vaba ning urbanistliku õhustiku mis tahes eluruumi, olgu tegemist elu- või magamistoa, kontori või kabinetiga. 89 cm kõrgune modernne laualamp on ideaalne meeleoluvalguse looja, andes sealjuures stiilse aktsendi interjöörile tervikuna. Eriline pilgupüüdja selle laualambi juures on geomeetrilise vormiga hall keraamiline lambijalg.

Bilba valgustitesarja kuulub nii see modernne laualamp kui ka samas stiilis põrandalamp. Samuti pakub Isku Bilba sarja tooteid erinevates toonides, et saaksid valida just oma kodu sisekujundusele vastava valgusti. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju stiilne terviklahendus ning muuta kodused hetked veelgi nauditavamaks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted