Laualamp Bilba / must

7054090

Laualamp Bilba / must

7054090
Hind
192,00 €
Alates / kuus

Modernne laualamp Bilba loob koju mõnusalt urbanistliku atmosfääri!

On olemas kahte sorti lauavalgusteid: neutraalsed, isegi tagasihoidlikud laualambid, mille põhifunktsiooniks on teha korralikult oma tööd ehk valgustada soovitud ala... Ja siis on erilised, karakteriga laualambid, mis lisaks valgustamisele annavad ruumile lisaväärtust. Modernne laualamp Bilba kuulub kahtlemata teise kategooria lauavalgustite hulka.

Kui otsid samal ajal laualampi, mis sobiks nii elu-, magamis- kui ka lastetuppa või hoopis kabinetti/kontorisse, siis just see loominguline ning unikaalne disainvalgusti loob mõnusalt vaba ning urbanistliku õhustiku mis tahes eluruumi. 89 cm kõrgune mustjaspruun keraamilise jalaga modernne laualamp on ideaalne meeleoluvalguse looja, andes sealjuures stiilse aktsendi interjöörile tervikuna.

Bilba valgustitesarja kuulub lisaks laualambile ka efektne põrandalamp. Lisaks sellele pakub Isku Bilba sarja tooteid erinevates toonides, et saaksid valida just oma kodu sisekujundusele vastava valgusti. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju stiilne terviklahendus ning muuta kodused hetked veelgi nauditavamaks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted