Bilba põrandalamp / valge

7054393

Bilba põrandalamp / valge

7054393
Hind
458,00 €
Alates / kuus

Unikaalne põrandalamp Bilba paneb interjööri särama!

Nauditav valguslahendus tähendab, et ruumis on täpselt parasjagu valgust kõige vajaliku jaoks. Koondub ju ühte ruumi sageli mitu tegevust: kes soovib telerit vaadata, kes raamatut lugeda, kes arvutitööd teha. Tervikliku valgustatuse saab tekitada, kui kasutada ühes ruumis eri tüüpi valgusteid. Mõnusat üldvalgust loov unikaalne põrandalamp Bilba saab plusspunktid ka efektse välimuse eest!

See loominguline disainvalgusti loob mõnusalt vaba ning urbanistliku õhustiku mis tahes elu- või tööruumi – nii romantilisse magamistuppa kui ka moodsasse loft-tüüpi elamusse. 174 cm kõrgune keraamilise jalaga unikaalne põrandalamp on ideaalne meeleoluvalguse looja, andes sealjuures stiilse aktsendinoodi interjöörile tervikuna. Põrandalamp on trendikalt valget värvi, mis omakorda loob ruumi juurde õhulisust ning avarust.

Bilba valgustitesarja kuulub nii see unikaalne põrandalamp kui ka samas stiilis laualamp. Samuti pakub Isku Bilba sarja tooteid erinevates toonides, et saaksid valida just oma kodu sisekujundusega sobiva valgusti. Valides ühe seeria tooteid, on imelihtne luua koju stiilne terviklahendus ning muuta kodused hetked veelgi nauditavamaks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted