2-kohaline diivan Blog / 165x84x93 cm

9100328-2

2-kohaline diivan Blog / 165x84x93 cm

9100328-2
Hind alates
549,00 €
Alates / kuus

Väike 2-kohaline diivan on moodsa linnakodu võtmesõna!

Väike diivan sobib hästi nii kontorisse kui ka korterisse igapäevaseks kasutamiseks. Väiksemaid 2-kohalisi diivaneid on lihtne paigutada, need on kaalult kerged ja nõnda ei teki toa või kontori mööbli ümberpaigutamisel mingisuguseid takistusi.

2-kohaline Blog diivan on asjalik ja disainilt klassikaline ning sobitub paljudesse ruumidesse. Paiguta väikesesse tuppa üks või suuremasse kaks diivanit – lõpptulemus on igati nägus, sest Blog diivanid muudavad ruumid kauniks. Klassikaline diivan sobib hästi kõigega, pakkudes mugavust ja luues õdusa õhkkonna.

Blog on trendikas väikeste mõõtmetega 165x84x93 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) 2-kohaline diivan. Kauni välimusega ja kvaliteetse kangamaterjaliga sohval on stiilsed metalljalad, mis loovad sellele kergema mulje. Nii jalad kui ka kangas on valmistatud vastupidavast materjalist. Kattekanga puhul on kasutatud West tekstiili, mille värvus on hall.

Blog tootesarjast pakume lisaks 2-kohalistele diivanitele ka suuremate mõõtmetega 3-kohalisi diivaneid. Kombineeri koju või kontorisse Blog diivanite seast enda lemmik komplekt. Kvaliteetsed  ja ihusõbraliku kattekangaga diivanid on väga hubased ja muudavad sinu kodu isikupäraseks.

Небольшой двухместный диван - это центр современного городского дома!

 

Маленький диван хорошо подходит как для ежедневного использования в офисе, так и для апартаментов. Небольшие 2-местные диваны просты в установке, имеют небольшой вес, и поэтому помещаются беспрепятственно.

2-местный диван Blog отличается стильным классическим дизайном и подходит для многих комнат. Поместите один или два дивана в маленькую комнату - конечный результат будет очень хорош, потому что диваны Blog делают комнату красивой. Классический диван хорошо подходит ко всему, обеспечивает комфорт и создает уютную атмосферу.

 

Blog - модный 2х местный диван с небольшими размерами 165x84x93 см ( длинаx ширина х высота). Стильные металлические ножки и красивая обивка придают дивану впечатление лёгкости. Как ножки, так и ткань изготовлены из прочного материала. Текстиль обивки из ткани West серого цвета.

 

В продуктовой линейке Blog, помимо двухместных диванов, так же есть 3-местные диваны большего размера. Создавайте свой любимый комплект для дома или офиса. Высокое качество и удобство сделают ваш дом уникальным.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted