3-kohaline diivan Blog / 190x84x93 cm

9100328-3

3-kohaline diivan Blog / 190x84x93 cm

9100328-3
Hind alates
597,00 €
Alates / kuus

Stiilne 3-kohaline diivan on moodsa linnakodu võtmesõna!

Stiilne diivan on midagi, mida tahab tõenäoliselt iga koduomanik. 3-kohaline diivan Blog sobib hästi nii kontorisse kui korterisse, sest on piisavalt suur, mahutamaks kolme inimest. Samal ajal on see disain ka piisavalt kompaktne, jättes pigem väiksema diivani mulje.

3-kohaline diivan Blog on asjalik ja disainilt klassikaline ning sobitub paljudesse ruumidesse. Paiguta väikesesse tuppa üks või suuremasse kaks diivanit – lõpptulemus on igati nägus, sest Blog diivanid muudavad ruumid kauniks. Stiilne diivan sobib hästi kõigega, pakkudes mugavust ja luues õdusa õhkkonna.

Blog diivan on mõõtmetega 190x84x93 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Kauni välimusega ja kvaliteetse kangamaterjaliga sohval on stiilsed metalljalad, mis loovad sellele kergema mulje. Nii jalad kui ka kangas on valmistatud vastupidavast materjalist. Kattekanga puhul on kasutatud West tekstiili, mille värvus on hall.

Blog tootesarjast pakume lisaks 3-kohalistele diivanitele ka väiksemate mõõtmetega 2-kohalist diivanit. Kombineeri koju või kontorisse Blog diivanite seast enda lemmik komplekt. Kvaliteetsed ja ihusõbraliku kattekangaga diivanid on väga hubased ja muudavad sinu kodu isikupäraseks!

Какой диван является ключом к современному городскому интерьеру?

 

Стильный 3-местный диван является ключом к современному городскому дому!

Стильный диван - это то, что большинство домовладельцев, вероятно, захотят приобрести. 3х местный диван Blog хорош, как для офиса, так и для квартиры, потому что он достаточно большой, чтобы разместить трех человек. В то же время его дизайн достаточно компактный, оставляя впечатление небольшого дивана.

3-местный диван Blog- это достойный и классический дизайн, подходящий для многих комнат. Поместите один диван в маленькую комнату, или два дивана в большую - конечный результат будет прекрасен, потому что диваны Blog делают комнаты красивыми. Стильный диван хорошо подходит ко всему, обеспечивая комфорт и создавая уютную атмосферу.

 

Диван Blog имеет размеры 190x84x93 см ( длина x ширина х высота). Стильные металлические ножки с красивым внешним видом и высококачественным материалом  придают дивану легкое впечатление. Как ножки, так и ткань изготовлены из прочного материала. Текстиль West серого цвета используется для обивки

 

В дополнение к 3-местным диванам, мы также предлагаем меньший 2-местный диван в линейке Blog. Скомбинируй свой любимый комплект из диванов Blog. Высококачественные и удобные диваны очень хороши и делают ваш дом уникальным!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted