Laualamp Bochic

7054095

Laualamp Bochic

7054095
Hind
125,00 €
Alates / kuus

Šikk laualamp Bochic võlub esimesest silmapilgust!

Ta on vaba ning piiranguteta. Ta haarab ning kogub õhus hõljuvat potentsiaali. Ta on julge, elegantne ning väärikas. Ta on loominguline ning unikaalne. Jah, ta on lamp – aga samas on ta midagi palju enamat. Laualamp Bochic paitab silmi ning pakub esteetilist naudingut!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see šikk laualamp Bochic on iseäranis silmapaistva disainiga, kus kohtuvad ring ja ruut; puit, metall ning keraamika. Esmapilgul eklektilisena näiv kombinatsioon aga töötab ning naelutab endale pilke. 58 cm kõrgune šikk lauavalgusti on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile või elutuppa diivanilauale.

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Šikk laualamp Bochic on kingitus nii sulle kui su kodule!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted