3-kohaline diivanvoodi Calibra

9100266

3-kohaline diivanvoodi Calibra

9100266
Hind alates
794,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Selleks, et diivan kestaks pikki aastaid, on vaja valida kvaliteetne, ilus ja multifunktsionaalne mööbliese. Ilma asjata ei öelda, et õige diivan on investeering mitmeteks aastateks ja kokkuhoid on vaid lühiajaline. Eriti nutikas on valida diivan, mis käib ka voodiks lahti, sest siis saab sellel lisaks istumisele ka magada.

Calibra 3-kohaline diivanvoodi on üks Isku enimmüüdud toode. Põhjuseid pole vaja kaua otsida, sest tegemist on klassikalise ja kauni diivaniga, mis sobib erinevate stiilidega kodudesse. Oma tagasihoidliku ja pretensioonitu disainiga sobitub ta hästi nii minimalistlikku linnakorterisse kui maalähedasse elamusse.

See lahtikäiv diivan on magamiseks mugav, sest on piisavalt suur ja lai. Mõõdud on sobilikud nii teismelisele, noorele täiskasvanule kui ka külla tulnud ämmale-äiale. Kerge ja lihtsa käeliigutusega saab selle kiirelt diivanist voodiks ja tagasi. Tekstiilist kattematerjale on mitmeid erinevaid, tänu millele leiab igaüks endale sobiva nii hinnatasemelt kui värvieelistuselt. Väljatoodud “hind alates” on 3.klassi tekstiilist kattematerjalile.

Calibra 3-kohaline diivanvoodi on sulle, kui hindad kvaliteeti, tagasihoidlikku ja igasse interjööri sobituvat disaini ning multifunktsionaalsust. 

Правильно подобранный диван уникален, практичен и служит много лет.

 

Для того, чтобы диван прослужил долгие годы, необходимо выбрать высококачественную, красивую и многофункциональную мебель. Излишне говорить, что правильный диван - это инвестиция на много лет, а экономия - кратковременна. Особенно удобно выбирать диван, который раскладывается, потому что тогда, он может служить и местом для сна.

 

3х местный Диван-кровать Calibra является одним из самых продаваемых продуктов в Isku. Нет необходимости искать причины, ведь это классический и прекрасный диван, подходящий для домов разных стилей. Благодаря своему скромному и бескомпромиссному дизайну, он идеально подходит, как в минималистическую городскую квартиру, так и в загородный дом.

 

Этот раскладной диван удобен для сна, потому что он достаточно большой и широкий. Размер подходит для всех, кто приезжает в гости. Легким движением руки из дивана можно сделать кровать и наоборот. Существует несколько различных видов материалов для текстильного покрытия, что делает его доступным в разных ценовых категориях и цветовых гаммах. «Цена от» выдается для материала текстильного покрытия 3-го класса.

 

3-местный диван-кровать Calibra создан для вас, если вы цените качество, скромный дизайн, универсальность и многофункциональность.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted