TV-alus Cannes 180 / kõrge

9173080

TV-alus Cannes 180 / kõrge

9173080
Hind alates
1 298,00 €
Alates / kuus

Tume telerilaud Cannes on soliidne ja stiilne silmarõõm sinu elutoas.

See tume telerilaud Cannes 180 on soliidne ja efektne, aga ka kvaliteetne ja praktiline mööbliese. Lihtsa mõjusa disainiga kapp toob ruumi jõulise mustja värvi ja rõhutab esemeid, mida soovid tema valgel pealistasapinnal eksponeerida. Kaks laia sahtlit mahutavad muretult kõik tarvilikud puldid, juhtmed, kassetid-plaadid ja ka palju muud, mis mõnusa telerivaatamise juurde käib.

Cannes 180 telerialus sobib täiuslikult kaasaegsesse elutuppa, aga ka magamistuppa või sauna eesruumi. Kahest mahukast sahtlist ülemist liigendab vastavalt tellija valikule kas valge või roheline klaaspind. Kasutades TV-alust koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua elutuppa funktsioonidelt läbimõeldud ja ilmelt mõjukas tervik, mis muudab iga su päeva nauditavaks.

Tume telerilaud Cannes 180 kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi. 

Kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud kõrgem tume telerilaud Cannes 180 on mõõduga 180x47x62 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje, klaaspinda on võimalik tellida valge või rohelisena. Kapi sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, tugevuse tagamiseks on laud keskelt lisajalaga toestatud. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes tark valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted