Kummut-kapp Cannes 180 / 3 sahtlit, 2 ust

9173039

Kummut-kapp Cannes 180 / 3 sahtlit, 2 ust

9173039
Hind alates
1 422,00 €
Alates / kuus

Elegantne kummut-kapp Cannes on kvaliteetne, mahukas ja pilkupüüdev.

See elegantne kummut-kapp Cannes 180 on soliidne ja stiilipuhas, aga ka praktiline mööbliese. Lihtsa mõjusa disainiga kapp toob ruumi jõulise mustja värvi ja rõhutab esemeid, mida soovid tema valgel pealistasapinnal eksponeerida. Kolm sahtlit ja kaks kapipoolt loovad rohkelt ruumi kõigele sellele, mis pilkude eest varjatud peab olema. 

Kontrastsetes toonides kummut-kapp on moderne mitmete võimalike funktsioonidega mööbliese. Cannes 180 kolme sahtli ja kahe uksega kapp sobib hästi kaasaegsesse elutuppa, aga ka magamistuppa, vestibüüli või kontoriruumi. Kasutades kummut-kappi koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua läbimõeldud, funktsionaalne ja mõjukas tervik.

Elegantne kummut-kapp Cannes 180 kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi.

Vaid kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud elegantne kummut-kapp Cannes 180 on mõõduga 180x47x88 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje. Kapi uksed ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, kerged metalsed lisadetailid rõhutavad modernsust. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes tark valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted