TV-alus Cannes 120 / madal

9173100

TV-alus Cannes 120 / madal

9173100
Hind alates
570,00 €
Alates / kuus

Moderne TV-laud Cannes 120 on väärikaks raamiks sinu telerile!

Lihtsa mõjusa disainiga moderne TV-laud Cannes 120 on soliidne ja praktiline mööbliese. Telerilaud toob sinu ruumi jõulise mustja värvi ja rõhutab sellele asetatud teleri vormi – või on kasutatav ka lihtsalt abilauana. Täislai sahtel mahutab kõik tarvilikud puldid, juhtmed, kassetid-plaadid ja muu, mis mõnusa telerivaatamise juurde käib.

TV-alus Cannes 120 on mõõduka suurusega ja sobitub täiuslikult kaasaegsesse elutuppa, aga ka magamistuppa või sauna eesruumi. Sahtli tumedat esipaneeli liigendab vastavalt tellija valikule kas valge või roheline klaaspind. Kasutades telerilauda koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua elutuppa funktsioonidelt läbimõeldud ja ilmelt mõjukas tervik, mis muudab iga su päeva nauditavaks.

Moderne TV-laud Cannes 120 kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi.

Kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud moderne TV-laud Cannes 120 on mõõduga 120x47x37 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje, klaaspinda on võimalik tellida valge või rohelisena. Kapi sahtel avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult, tugevuse tagamiseks on laud keskelt lisajalaga toestatud. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes tark valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted