TV-alus Cannes 180 / madal

9173101

TV-alus Cannes 180 / madal

9173101
Hind alates
823,00 €
Alates / kuus

Madal TV-alus Cannes on oma soliidsuses kaunis ja praktiline! 

Soliidne ja efektne madal TV-alus Cannes 180 on kaunis, aga ka praktiline mööbliese. Lihtsa mõjusa disainiga kapp toob sinu ruumi jõulise mustja värvi ja rõhutab esemeid, mida soovid tema valgel pealistasapinnal eksponeerida. Lai sahtel mahutab kõik tarvilikud puldid, juhtmed, kassetid-plaadid ja muu, mis mõnusa telerivaatamise juurde käib.

Cannes 180 telerialus sobib täiuslikult kaasaegsesse elutuppa, aga ka magamistuppa või sauna eesruumi. Sahtli esipaneeli liigendab vastavalt tellija valikule kas valge või roheline klaaspind. Kasutades TV-alust koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua elutuppa funktsioonidelt läbimõeldud ja ilmelt mõjukas tervik, mis muudab iga su päeva nauditavaks. 

Madal TV-alus Cannes 180 kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi.

Kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud madal TV-alus Cannes 180 on mõõduga 180x47x37 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje, klaaspinda on võimalik tellida valge või rohelisena. Kapi sahtel avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult, tugevuse tagamiseks on laud keskelt lisajalaga toestatud. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes tark valik!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted