Vitriin Cannes 60 / 1 uksega

9173106

Vitriin Cannes 60 / 1 uksega

9173106
Hind alates
915,00 €
Alates / kuus

Elegantne vitriinkapp Cannes on soliidne ja pilkupüüdev! 

See elegantne vitriinkapp Torino on soliidne ja stiilipuhas. Lihtsa ent mõjusa disainiga vitriin toob raamina esile esemed, mida soovid eksponeerida – nõud, meened, karikad, fotod või muud mälestusesemed. Kontrastetes toonides vitriinkapp on moderne paljude funktsioonidega mööbliese.

Cannes 60 nelja võrdse riiulivahega vitriin sobib hästi kaasaegsesse elutuppa, aga ka vestibüüli või kontoriruumi. Kasutades mõõduka laiusega vitriinkappi koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua läbimõeldud, funktsionaalne ja mõjukas tervik. 

Elegantne vitriinkapp Cannes kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi.

Vaid kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud elegantne vitriinkapp Cannes on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus). Vitriinkapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje. Kapi uks avaneb ja sulgub pehmelt ja hääletult, klaaspinnad lisavad elegantsi. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes just sinu jaoks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted