Sahtlitega vitriin Cannes 60 / 1 uksega

9173115

Sahtlitega vitriin Cannes 60 / 1 uksega

9173115
Hind alates
1 191,00 €
Alates / kuus

Sahtlitega vitriinkapp Cannes on soliidne ja ka praktiline!

See sahtlitega vitriinkapp Torino on soliidne ja stiilipuhas, aga ka praktiline mööbliese. Lihtsa mõjusa disainiga vitriin toob raamina esile esemed, mida soovid eksponeerida – nõud, meened, karikad, fotod või muud mälestusesemed. Samas kui kolm mahukat sahtlit loovad ruumi sellele, mis pilkude eest varjatud võiks olla. 

Kontrastetes toonides vitriinkapp on moderne mitmete võimalike funktsioonidega mööbliese. Cannes 60 kolme sahtli ja vitriiniosaga kapp sobib hästi kaasaegsesse elutuppa, aga ka vestibüüli või kontoriruumi. Kasutades mõõduka laiusega vitriinkappi koos teiste sama seeria toodetega on võimalik luua läbimõeldud, funktsionaalne ja mõjukas tervik.

Sahtlitega vitriinkapp Cannes kuulub Cannes’i kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab selgejooneline minimalistlik stiil ja lihtsad ent valitud lisadetailid. Tooteperekonnas on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine, mis võimaldavad luua tervikliku lahenduse koju, kontorisse või teenindusruumi.

Vaid kõrgkvaliteetsetest materjalidest valmistatud sahtlitega vitriinkapp Cannes on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus). Vitriinkapi esipind on mustjas ning jätab reljeefse mulje. Kapi uks ja sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, klaaspinnad lisavad elegantsi. Kui sa hindad stiili ja kvaliteeti, on mööbliseeria Cannes just sinu jaoks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted