Tumba Cap 58x41x33 cm

30815011

Tumba Cap 58x41x33 cm

30815011
Hind alates
462,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Tumba Cap ületab kõik ootused kõrge lennuga!

Õigesti valitud tumba ehib tuba. Selle tunneb ruumis kohe ära – see lisab omapära ja silmailu. Tegemist on mööbliesemega, mis on ühtaegu pilkupüüdev disainielement ja ruumi terviklikku miljööd toetav praktilise väärtusega istumisase. Need on kõrged ootused, mida tumbale seada. 

Cap tumba kuulub Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuva mööblitootja HT Collection tootevalikusse. Tooli siluett on mõnevõrra ekstravagantne, kuid kõrgkvaliteetne teostus ja disain jätavad sellest minimalistliku üldmulje. Kahtlemata on tegu intrigeeriva tooliga, mis pakub jututeemat igale külalisele, keda lahkesti võõrustate. Tumba sobitub ideaalselt kokku Cap tugitooliga, sest koos moodustavad nad terviku. Nii on teie kodu läbimõeldud, disaini- ja stiilipuhas.

Tumbat võib paigutada erinevatesse ruumidesse. Loomulikult sobib see hästi elutuppa, aga sama lahedalt passib ka magamistoas, kontoris või raamatukogus. Ole julge ja pane tumba hoopis vannituppa! Nii üllatad pereliikmeid ja külalisi.

Tumba mõõdud on 58x41x33 cm. Väljatoodud “hind alates” on antud A-klassi tekstiilist kattega tugitoolile. Kattematerjalide värve on palju erinevaid, küsi pakkumist siit samast.

Правильно подобранная тумба дополняет комнату!

 

Тумба Cap превосходит все ожидания!

Правильно подобранная тумба дополняет комнату. Она сразу ощущается в в комнате, добавляет отличительный характер и красоту. Это предмет мебели, который одновременно является привлекательным элементом дизайна и неотъемлемой частью пространства, добавляя и практичного значения. Это большие надежды, которые возложены на тумбу.

 

Тумба Cap является частью серии HT Collection. Силуэт тумбы несколько экстравагантный, но высококачественный дизайн оставляют общее минималистское впечатление. Несомненно, это интригующая деталь мебели, которая удивит каждого гостя, которого вы любезно принимаете. Тумба прекрасно сочетается с креслом Cap, потому что вместе они образуют единое целое. Так что дизайн вашего дома продуман до мелочей.

 

Тумбу можно поместить в разные комнаты. Конечно, она хорошо подходит к гостиной, но она так же отлично будет смотреться и в спальне, офисе или библиотеке. Будьте смелыми и установите тумбу в ванной! Удивите членов семьи и гостей.

 

«цена от» дана тумбе текстильного покрытия класса А. В ассортименте много разных цветов покрытия. Узнайте подробнее прямо сейчас.

 

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted