Laualamp Carea / hall

7054097

Laualamp Carea / hall

7054097
Hind
166,00 €
Alates / kuus

Isikupärase disainiga laualamp Carea on karakteriga sisustuselement!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see isikupärase disainiga laualamp köidab meeli oma erilise ning unikaalse kujuga. Elegantse laualambi Carea jalg koosneb keraamilistest elementidest, mis on kokku laotud keerukujulisena.

60 cm kõrgune isikupärase disainiga laualamp Carea on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile või elutuppa diivanilauale. Dünaamilise vormiga lauavalgusti loob tuppa nii valgust kui ka energiat, liikuvust; samuti hakkavad valguses omapäraselt mängima lambijala metalliktoonid (kuldne, hõbe ning pronks).

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Carea disainvalgustite sarja kuulub lisaks laualambile ka põrandalamp, samuti pakume erinevaid värvitoone. Tutvu kindlasti kogu meie tootevalikuga!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted