Põrandalamp Carea

7054553

Põrandalamp Carea

7054553
Hind
653,00 €
Alates / kuus

Julge disainiga põrandalamp Carea paneb su toa särama!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see julge disainiga põrandalamp köidab meeli oma isikupärase ning unikaalse kujuga. Stiilse põrandalambi Carea jalg koosneb keraamilistest elementidest, mis on kokku laotud keerukujulisena.

Julge disainiga laualamp Carea on 167 cm kõrge ning sobib nii elu-, magamis- kui ka lastetuppa. Põrandalambi naturaalsed rohelised toonid tasakaalustavad ning rahustavad ka üldist ruumi interjööri. Dünaamilise kujuga lambijalg tipneb klassikaliselt valge lambivarjuga. See unikaalne põrandavalgust loob tuppa nii valgust kui ka energiat ning liikuvust!

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Carea disainvalgustite sarja kuulub lisaks põrandalambile ka laualamp, samuti pakume erinevaid värvitoone. Tutvu kindlasti ka ülejäänud tootevalikuga!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted