Diivanilaud Case 100 / 100x50x48 cm

30702010

Diivanilaud Case 100 / 100x50x48 cm

30702010
Hind alates
603,00 €
Alates / kuus

Minimalistlik diivanilaud Case 100 sobib moodsasse koju.

HD Collection on mööblitootja, kes väärtustab Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti. Tema loodud Case seeriasse kuuluvad minimalistlik diivanilaud Case 100 ja kahes erinevas suuruses riiulid. Kasutades neid kõiki või vaid mõnda, saad sa lisada oma tuppa praktilisi tasapindasid ning trendikaid jooni.

Lihtsus on ilus. Ilu on lihtsuses. Meile meeldib moodne Skandinaavialik lähenemine ning täiuslikkuseni lihtsustatud vormid. Lihtne interjöör jätab ruumi sulle ja su mõtetele. Annab võimaluse esile tõsta sulle olulisi ja kalleid esemeid. Kui kujundad oma kodu minimalistlikus võtmes, pööra erilist tähelepanu valitud esemete kvaliteedile ja täienda sisustust soojustunnet loovate tekstiilidega.

Seeriasse Case kuuluvad tammepuidust raami ja alumiiniumpindadega diivanilaud ja riiulid. Minimalistlik diivanilaud Case 100 on oma lihtsuses ruumi pilgupüüdja. Olles efektse välimusega on disainerid põhjalikult läbi mõelnud ka selle laua praktilise toimivuse. Laua kasutajad on tänulikud hõlpsasti puhastatava pinnamaterjali ja mahuka alumise tasapinna eest.

Minimalistlik diivanilaud Case 100 on loodud kombinatsioonina naturaalsest tammepuidust ja heledatest alumiiniumpindadest. Laua mõõdud on 100x50x48 cm (laius x sügavus x kõrgus). Ülaltoodud hind ei sisalda rataste maksumust.

Минималистический журнальный столик Case 100 подходит для современного дома.

HD Collection - производитель мебели, который ценит скандинавскую ручную работу и качество. Серия Case включает в себя минималистический столик Case 100 и полки двух разных размеров. Используя их все или только несколько, вы можете добавить в свою комнату практичности и модных тенденций.

Простота прекрасна. Красота в простоте. Нам нравится современный скандинавский подход и упрощенные формы. Простой интерьер оставляет место вам и вашим мыслям. Он предоставляет возможность выделить важные и дорогие для вас предметы. При проектировании вашего дома в минималистическом стиле, обратите особое внимание на качество выбранных предметов и дополняйте интерьер текстилем.

 

Серия Case включает в себя столик и полки из дубовой рамы и аллюминия. Столик Case 100 приягивает взгляд. Несмотря на то, что столик впечатляет внешним видом, дизайнеры всёравно тщательно продумали практичную сторону стола. Пользователи стола благодарны за легко очищаемую поверхность и большую нижнюю поверхность.

 

Минималистичный столик Case 100 создан из сочетания натурального дуба и светлых алюминиевых поверхностей. Размеры стола составляют 100x50x48 см (ширина x длина x высота). Вышеуказанная цена не включает стоимость колес.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted