3-kohaline diivanvoodi Chic / 223x102x88 cm

30661181

3-kohaline diivanvoodi Chic / 223x102x88 cm

30661181
Hind alates
1 661,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Ott Tänak soovitab

Diivanvoodi pakub kavalat võimalust lisamagamisaseme loomiseks.

Täiuslik interjöör koosneb hoolikalt valitud mööbliesemetest. 3-kohaline diivanvoodi Chic pole pelgalt istumisase, vaid oluline sisustuselement, mis lisab toa interjöörile efektsust ja omapära. Kui sa hindad hooletut elegantsust ja kerget retrohõngu, siis on diivan Chic parim valik!

3-kohaline diivanvoodi Chic on võrratu sümbioos retrost ja minimalismist, mis loob kaasaegse ja glamuurse üldmulje. Lihtsa ja kandilise siluetiga mööblile lisavad elegantsust seljatoe- ja istmepadja ning käetugede ääristusdetailid. 3-kohaline diivanvoodi Chic on ideaalne sisustuselement nii buduaari, elutuppa kui ka lounge’i.

Diivan peegeldab omaniku maitse-eelistust ja iseloomu. Selleks, et saaksid diivani just oma meele järgi seada, on valida kas metallist või puidust jalad. Metalljalad teevad diivani eriti paslikuks töisesse keskkonda. Peenikesed puitjalad kombineeritult lustaka kattetekstiili tooniga loovad tugitoolile õdusa retro ilme.

Kattematerjalide lai värvivalik võimaldab sul valida kombinatsiooni, mis sobib sisekujundusega kui valatult! Ülaltoodud hind on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjaliga diivanvoodile, lõplik maksumus sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust. 3-kohalise diivanvoodi Chic mõõdud on 223x102x88 cm (laius x sügavus x kõrgus). Voodi mõõt avatuna on 138x203 cm, mis sobib kahe inimese magamisasemeks.  

диван-кровать - это не просто гостиный уголок, а неотъемлемый элемент интерьера

 

Диван-кровать предлагает возможность создать дополнительное спальное место.

Идеальный интерьер состоит из тщательно отобранных предметов мебели. 3-местный диван-кровать Chic - это не просто гостиный уголок, а неотъемлемый элемент интерьера, который дополняет дизайн комнаты эффектом и особенностью. Если вы цените элегантность и легкое ретро, то Chic - идеальный выбор дивана!

3х местный диван-кровать Chic - это невероятный симбиоз стиля ретро и минимализма, который создает современное и гламурное общее впечатление. Элегантно оформленный простой силуэт с красивой отделкой спинки и подлокотников добавляют особенного шика. 3-местный диван-кровать Chic - идеальный элемент для размещения в будуаре или гостиной.

 

Диван отражает вкус и предпочтение владельца. Вы можете выбрать металлические или деревянные ножки, чтобы создать свой собственный диван. Металлические ножки делают диван особенно подходящим для рабочей среды. Тонкие деревянные ножки, в сочетании с блестящим тоном обивки, создают ретро-эффект.

 

Широкий ассортимент покрытий позволяет выбрать комбинацию, подходящую именно для вас! Вышеуказанная цена дана на диван-кровать из материала текстильного покрытия класса 3, конечная стоимость зависит от выбора материала покрытия и ножек. Размеры 3-местного дивана-кровати Chic 223x102x88 см ( длина x ширина х высота). В разложенном виде- 138х203 см, что подходит для двух человек.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted