Diivan Coco

30819001

Diivan Coco

30819001
Hind alates
3 528,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan on aegumatu mööbliese ja praktiline toode, mis on olemas kõikides meie kodudes. Kindlasti on tänapäeval ka paljud töökohad varustatud hea ja mugava diivaniga, et nii külalisi ja äripartnereid võõrustada kui ka endale mõnusat istumist lubada.  

Kaunis, omanäoline ja pilkupüüdev diivan ei jäta kedagi külmaks. Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuv Soome mööblitootja HT Collection tootesarjas pakutav Coco diivan on just taoline toode. Coco diivan ja samast sarjast tumba täiendavad üksteist ja loovad tubasesse atmosfääri isikupära.

Coco diivan on mahukas, selle mõõtmeteks on 240x90x86 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Diivanil on pilkupüüdvad jalad – valida saab nii metall- kui ka puitmaterjali vahel. Hind alates on A-klassi tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.

Muuda oma kodu või kontor kaunimaks kvaliteetmööbliga, milleks sobib väga hästi Coco diivan ja tumba. Coco on väärtus omaette, mis pakub naudingut ja mugavust pikaks ajaks. Selle stiilne ja pilkupüüdev disain on aegumatu ja lisab sinu ruumidesse õdusust.

Диван - это не выходящая из моды практичная мебель, которая имеется во всех наших домах. Конечно, на сегодняшний день, многие рабочие места так же оснащены хорошим и удобным диваном, например для размещения гостей и деловых партнеров, а также для посиделок с коллегами.

Красивый, уникальный и привлекательный диван не оставит никого равнодушным. Диван Coco, от финского производителя мебели HT Collection, как раз такой. Диван Coco и тумба из той же серия дополняют друг друга и создают уникальную атмосферу.

Диван Coco вместительный, его размеры 240x90x86 см (ширина x глубина x высота). Диван имеет интересные ножки - вы можете выбирать между металлом и деревом. Цена указана из материала покрытия A-класса. Конечная цена продукта зависит от выбора материала покрытия дивана.

Измените свой дом или офис при помощи мебели лучшего качества, которой являются диван Coco и тумба. Coco - это особенная ценность, это удовольствие и комфорт в течение длительного времени. Стильный и привлекательный дизайн не выходит из моды и добавляет уют в ваши комнаты.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted