Kirjutuslaud Color 120 / 3 sahtlit

6252540

Kirjutuslaud Color 120 / 3 sahtlit

6252540
Hind alates
425,00 €
Alates / kuus

Kvaliteetne ning funktsionaalne kirjutuslaud on su kodukontori abimees number üks! Eeskujulik kirjutuslaud on sulle sobiva kõrgusega, piisavalt suure tööpinnaga ning võimaldab hoiustada kõiki vajalikke dokumente jm tarbeesemeid. Loomulikult pole vähetähtis ka see, et kirjutuslaud sulanduks üldisesse interjööri.

See Nea Vikströmi disainitud kirjutuslaud Color vastab kõikidele eespool loetletud kriteeriumitele! Tegemist on pretensioonitu kvaliteetse kirjutuslauaga, mis on ajatult lihtsa disainiga ning väga vastupidav. Samas, kui soovite lisada oma kabinetti või kodukontorisse pisut särtsu, siis Color sari on ka selleks ideaalne variant!

Soetades kirjutuslaua Color, saad sahtli esipaneeli valida kolmes erinevas värvitoonis ja seda isegi ühel tootel korraga. Disaini just oma kodu interjööriga sobiv kirjutuslaud! Samuti on võimalus valida, kas soovid metallist torujalgadel või ratastel kirjutuslauda, mida on mugav liigutada ühest kohast teise.

Valgest melamiinist valmistatud kirjutuslaua mõõdud on 120x56x73 cm (laius x sügavus x kõrgus). Esipaneelide materjaliks on kvaliteetne MDF ning nende värvitooni saab ise valida – küsi julgelt pakkumist! Color on mitmekülgne kummutite ja kirjutuslaudade seeria, mille hulgast saad kokku panna just sulle sobiva komplekti!

Kirjutuslaua mõõdud on 120x56x73 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted