Laualamp Combi

34834211

Laualamp Combi

34834211
Hind alates
343,00 €
Alates / kuus

Kombineeritud lauavalgusti üllatab nutika disainiga!

Ruumi valguslahendusele mõeldes tuleks esmalt paika panna selle funktsioonid ehk mõelda, mille jaoks on konkreetses toas valgust vaja: lugemiseks või kirjutamiseks, söögitegemiseks, teleri vaatamiseks või meeleolu loomiseks. Laualamp on igapäevane tarbeese, mis seisab pea igal töölaual. Lauavalgusteid on aga samuti väga palju erinevaid liike. Tutvustame sulle üht trendikamat ning nutikamat lauavalgustit – kombineeritud lauavalgusti Combi.

Combi ühendab endas stiilse dekoratiiv- ja praktilise lugemislambi. Kombineeritud lauavalgusti on hea valik nii öökapile kui ka diivanilauale, kuna loob meeldiva taustvalguse teleri vaatamiseks, kuid samal ajal pakub piisavalt valgust lugemiseks, ristsõnade lahendamiseks või käsitöö tegemiseks. Nii saab igaüks veeta õhtut oma hobiga tegeledes ning samal ajal perega koos olles.

Kombineeritud lauavalgusti on parim valik ka su silmadele, kuna kohvalgustile lisaks soovitatakse alati kasutada ka üldvalgust, et silmi mitte asjatult väsitada. Valguse ühtlasem jaotumine vähendab kontrasti valge ja pimeda piirkonna vahel ning seega saavad silmad töötada ühtlaselt mugavas valguses. Combi hoiab su silmi ning kaunistab su kodu!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted