Laevalgusti Cup

34834513

Laevalgusti Cup

34834513
Hind alates
168,00 €
Alates / kuus

Särtsakas laevalgusti Cup on sinu kodus tõeline pilgupüüdja!

Laelamp on sisekujunduses aksessuaar, mis võimaldab toa interjööriga lõputult mängida. Neutraalse ning iseloomuta toa saab muuta värviliseks ning omanäoliseks näiteks efektse laelambiga. Särtsakas laevalgusti Cup on kahtlemata karakteriga valgusti!

See retrohõngulise disainiga laelamp on üks meie sisustustoodete müügihitte. Tagasihoidlik ning naturaalne puitdetail sillutab teed kirkale lambikuplile. Valikus on selged ning säravad värvitoonid – vali ise, kas sinu kodu interjööriga sobib kõige paremini punane, oranž või roheline särtsakas laevalgusti Cup!

Laelamp ei pea tingimata seisma kõrgel lae all, sageli märkamatuna, ainsaks funktsiooniks toale üldise valguse pakkumine. Ka see särtsakas laevalgusti sobib kohtvalgustiks näiteks söögilaua kohale. Pere või sõpradega ümber söögilaua kogunemisel on ümbritsevate nurkade valgustamine kõrvalise tähtsusega ning keskmise suurusega laelambist piisab täiesti. Lihtsa disainiga laelamp Cup lisab sinu kodule sära, mida soovid!


Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted