Põrandalamp Dexter 48x58x150 cm

34831021

Põrandalamp Dexter 48x58x150 cm

34831021
Hind alates
295,00 €
Alates / kuus

Julgete päralt on maailm - värviline põrandalamp Dexter paneb särama iga ruumi!

Kui otsid põrandalampi, mis eristuks hallist massist, oleks stiilne ning samal ajal ka täidaks oma põhiülesannet ehk valgustaks ruumi, siis võid otsingud lõpetada. Lubage tutvustada – Dexter! Nagu samanimeline seriaalikangelane, on ka see värviline põrandalamp mitmenäoline ning sama põneva karakteriga kui kurikuulus Dexter Morgan!

Dexter võlub oma geniaalselt lihtsa disainiga: klassikalise kujuga kuplid on kirgastes värvides ning asetsevad teineteise suhtes asümmeetriliselt. Kolm kuplit tähendab ka kolm korda rohkem valgust! Selles kombinatsioonis on nii retro kui vintage'i hõngu... Samal ajal sobib Dexter igati ka kaasaegsesse interjööri. Elutuba, magamistuba, lastetuba, koridor, kontor, stuudio – see kihvt värviline põrandalamp on valmis muutma omanäoliseks mistahes eluruumi!

Värvikombinatsioon must, valge ning oranž mõjub soojalt ning pigem vaoshoitult; laim, roosa ning türkiis on koos aga justkui suur sõõm värsket ja vallatut kevadõhku. Mõlemal juhul lisab see lihtsa disainiga värviline põrandalamp su kodule ja pererahvale sära ning isikupära!

Mõõtmed: 48x58x150 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted