Dio diivanilaud 550 mm, 730 mm, 1100 mm

29071

Dio diivanilaud 550 mm, 730 mm, 1100 mm

29071
Alates / kuus

Ümmargusel laual on alati oluline roll täita nii kontorikeskkonnas, kodus kui ka avalikes ruumides. Kaunis ümmargune laud ahvatleb alati enda ümber hea seltskonna ja põnevaid jutuajamisi. Ka sina saad sellise idülli osaliseks, kui investeerid kvaliteetsesse Dio diivanilaua!

Dio diivanilaua klassikaline siluett ja metaljas kant lauaplaadi ääres, teeb lauast modernse klassiku, mis muudab iga ruumi šikilt stiilseks. Dio diivanilaua muudab eriliseks selle jala konstruktsioon. Lauda toestab tugev plaatjalg, mis muudab laua äärmiselt stabiilseks.

Muuda laud omanäoliseks valikuliste detailidega! Dio diivanilaua lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide valikust (LINK). Saadaval on järgmised lauaplaadid: I6, O9, O11 ja C1. Diivanilaua jala viimistluseks saad valida kas grafitihalli (RAL 9007), helehalli (RAL 9006) või kroomi.

Dio diivanilaua kõrguseks saad valida 550 mm, 730 mm või 1100 mm. Madalaim versioon on ideaalne kontori lounge alasse või puhketuppa ajalehtede sirvimiseks, kõrgemad versioonid pakuvad mõnusat toetuspinda nii lõunatamiseks kui ka seisvatele nõupidamistele.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted