2.5-kohaline diivan Diva

3538002

2.5-kohaline diivan Diva

3538002
Hind alates
1 512,00 €
Alates / kuus

Ott Tänak soovitab

Diivan on mitmekülgne mööbliese, mis sobib paljudesse ruumidesse – elutuppa, söögituppa, kontorisse. Õigesti valitud diivan muudab sinu koduse interjööri ilmekaks ja aitab luua õdusat atmosfääri. Samas on see ka väga praktiline ja igapäevaselt tarvilik ese, millel on niisama mõnus istuda ja pikutada või külalisi võõrustada.

Vali enda koju ilus retrohõnguline 2,5-kohaline diivan Diva. See omanäoline ja stiilne mööbliese on piisavalt suur, et mahutada istuma vähemalt kaks täiskasvanud inimest. Võta aeg maha ja meenuta koos sõbrannaga vanu häid aegu või veeda üks tore õhtupoolik koos ämmaga. Mugav ja kauni disainiga Diva retrodiivan pakub kauneid hetki ja õdusaid olemisi nii sulle, sinu perele kui ka sõpradele.

Diva retrodiivan on omaette klassika. Selle puhul on kasutatud ühevärvilisi kvaliteetseid kangaid. Valikus on ka 12 ilusat värvitooni, mille vahelt on võimalik valida kõige meelepärasem, mis sobituks sinu kodu toonidega. Klassikalised puidust jalad on isikupärased ja pakuvad nostalgiahõngu.

Keskmise suurusega diivan, mille mõõdud on 213x93x88 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus) sobib suurepäraselt paljudesse ruumidesse. Samast tooteseeriast saad valida enda koju ka sobiva diivanilaua kui ka 2-kohalise, 3-kohalise diivani või lamamistooli. Mugav diivan pakub rõõmu ja naudingut kõikidele sinu pere liikmetele.

Диван - это универсальный элемент мебели, подходящий для многих комнат - гостиной, столовой, офиса. Правильно подобранный диван сделает интерьер вашего дома более ярким и поможет создать уютную атмосферу. Диван является неотъемлемой частью нашей повседневной жизни ,  ведь на нём очень приятно просто сидеть, отдыхать или принимать гостей.

Выберите себе домой красивый 2,5-местный диван Diva. Этот уникальный и стильный диван является достаточно большим, чтобы разместить как минимум двух взрослых людей. Насладитесь временем с друзьями, вспомните со своей девушкой старые добрые времена, или приятно проведите вечер с родителями. Удобный и красиво оформленный ретро диван Diva создаст прекрасные моменты  вам, вашей семье и друзьям.

Ретро диван Diva - это отдельный вид классики. Для него используются уникальные однотонные ткани. В наличии 12 красивых цветов, среди которых вы можете выбрать наиболее подходящий для вашего дома. Классические деревянные ножки по своему особенны и несут в себе дух ностальгии.

Диван среднего размера - 213x93x88 см (ширина x глубина x высота) идеально подходит для разных комнат. Из той же мебельной серии вы можете так же выбрать себе диванный столик, 2-местный или 3-местный диван, а так же лежак. Удобный диван - это удовольствие  для всех членов вашей семьи.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted