Diivanilaud Diva 50x50x25 cm

919103

Diivanilaud Diva 50x50x25 cm

919103
Hind alates
169,00 €
Alates / kuus

Retrohõnguline diivanilaud Diva annab toale nostalgilise aktsendi!

Igal ajastul ning moevoolul on olnud oma pärlid, mis väga sageli minevikust kaasa nopitakse ja uute trendidega üheks tervikuks sulatatakse. Alates tigudiivanitest ning lõpetades neerukujuliste laudadega – need on interjööri klassikud, mis troonivad ka tänapäeva sisekujunduses. Ka see retrohõnguline diivanilaud on üks oma ajastu sümboleid!

Kvaliteetsest materjalist valmistatud ümara lauaplaadiga madal retrohõnguline diivanilaud sobib nii elutuppa diivanikomplekti juurde kui ka magamistuppa öölauaks. Laua mõõdud lubavad väga hästi mängida ka ruumiga, leidmaks efektsele lauakesele sobivaim koht üldises interjööris.

Retrohõnguline diivanilaud Diva kuulub samanimelisse retro-sarja, mis on Iskus üks enimmüüdumaid! Eestlased armastavad nostalgitseda ega pelga luua enda ümber ka samas stiilis omanäolist atmosfääri. Diva seeriast leiate veel suure hulga erinevas suuruses diivaneid ning diivanilaudu. Loo oma koju retrohõngu ning soeta Diva diivanilaud sulle sobivas värvitoonis: valge (120.00 €), tamm (169.00 €), tamme ja valge kombinatsioon või stiilne wenge.

Mõõdud: 50x50x25 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Ретро журнальный столик Diva придает комнате ностальгический акцент!

 

Каждая эпоха имеет свою моду и свои жемчужины, которые часто заимствуются из прошлого и совмещаются с новыми тенденциями. Начиная с классических диванов, и заканчивая изогнутыми столами - это классика в интерьере, которая возведена на трон и в современном интерьере. Это ретро журнальный столик является одним из символов своей эпохи!

 

Ретро журнальный столик, с округлой столешницей, изготовленной из качественного материала, подходит и для гостиной, и для спальни. Размеры стола позволяют  очень хорошо играть с пространством и найти ему идеальное место в общем интерьере.

 

Ретро столик принадлежит к одноимённой ретро-серии Diva, которая является одной из самый продаваемых в Isku! Эстонцы любят ностальгировать и не боятся создать тот же стиль в атмосфере. В серии Diva вы найдёте большое количество различных диванов и столиков. Создайте свой собственный дом с духом ретро, приобретая столик Diva подходящего цвета: белый (€ 120,00), Дуб (€ 169,00), или сочетание белого дуба и тёмного wenge.

 

Размеры: 50x50x25 см (ширина х длина х высота)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted