Tugitool Flex S

4881501

Tugitool Flex S

4881501
Hind alates
1 083,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Kas igatsed oma koju või kontorisse soliidset, voolujoonelist ja äraütlemata mugavat tugitooli, mis on ühtlasi ka stiilne täiustus ruumi sisekujundusele? Kui vastasid jaatavalt, siis Flex S tugitool on ideaalne valik!

Tugitoolil ja tugitoolil võib olla suur erinevus. Flex S tugitool on soliidne, elegantne, voolujooneline ja stiilne. See on võrratu toestusega, mis teeb tugitoolis istumisest omaette rikastava elamuse. Stabiilsel ringjalal seisvale Flex S tugitoolile lisab erilisust kiikumismehhanism. Mis võikski olla parem, kui kergelt kiigutades lasta mõttelend valla või sukelduda hea raamatu tegevustikku?

Flex S tugitool on Flex tugitoolide sarja soliidseima välimusega toode. Kombineerides Flex sarja erinevaid tugitoole lood oma koju või kontorisse läbiva stiiliga terviklahenduse! Tutvu ka käetugedeta Flex Y tugitooli omadustega.

Flex S tugitoolile saad valida kattematerjaliks naha või tekstiili. Valikus on palju erinevates toonides kattematerjale, seega palun vaata pilte ja vali oma interjööri sobivaim! Käetoed saad valida naturaalsest kasest, pöögist, mustad või valged. Väljatoodud “hind alates” on antud tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja käetoe valikust.


Вы скучаете по солидному, обтекаемому и удобному креслу, которое так же улучшит дизайн интерьера вашего дома?

 Если вы ответили « да», то кресло Flex S является идеальным выбором!

 

Между креслами  может быть большая разница. Кресло Flex S солидное, изящное, обтекаемое и стильное. Оно имеет прекрасную поддержку, которая делает, сидение в кресле  особенно приятным.  Стоя на устойчивой ножке, кресло Flex S, имеет механизм раскачивания. Что может быть лучше, чем немного  раскачиваясь, погрузиться в свои мысли или почитать хорошую книгу?

 

Flex S является наиболее представительным креслом из серии Flex. Комбинируя ряд различных кресел Flex, вы создаёте в вашем доме или офисе единый стиль! Посмотрите так же на кресло без подлокотников Flex Y.

 

Вы можете выбирать кресло Flex S с кожаным или текстильным материалом обивки. Доступны различные цвета и материалы, поэтому, пожалуйста, посмотрите на фотографии и выбирайте наиболее подходящее для Вашего интерьера кресло ! Подлокотники можно выбрать из натуральной березы, бука, черного или белого цвета. «цена от» указана на материал текстильного покрытия. Окончательная цена будет зависеть от выбора материала покрытия и подлокотников.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted