Diivan Florence Dutti

9100325

Diivan Florence Dutti

9100325
Hind alates
972,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Diivan võib olla lihtsalt tavaline ja nn “nähtamatu” mööbliese, mille ainus funktsioon on istumise võimaldamine. Aga diivan võib olla ka sisustuselement, mis paneb toa särama, mis püüab pilku ja muudab kogu interjööri huvitavaks. Florence Dutti diivan on kahtlemata mööbliese, millega muutub iga kodu stiilseks.

Diivanil ja diivanil võib olla suur erinevus. Florence Dutti diivan on romantiline, stiilne, kaunis ja elegantne. See on piisavalt suur istumiseks koos sõpradega või kallimaga jutustamiseks, samas ka kompaktselt väike, et üksi sel end hubaselt kerra keerata ja lemmikraamatut lugeda.

Pehmed seljatoed ja istumisosa muudavad diivanil olemise äärmiselt mugavaks. Kergelt väljapoole kaardus käetoed lisavad romantilist stiili. Peaaegu maani kangas peidab diivanijalad, loob suursuguse mulje ja teeb diivanist erilise eseme terves interjööris. Diivanipadjad on mõnusad lisaelemendid, mis sulanduvad kogu komplekti valatult.

Florence Dutti diivani kattetekstiilide valikus on mitu kangast, teiste seas populaarne taimemotiividega kangaseeria. Vaata pilte ja vali ise, milline on sinu stiil – kas õhuline ja lendav, tume ja maine või klassikaline valge. Kui armastad täiuslikkust ja läbimõeldud lahendust, siis vaata kindlasti ka samasse kangaseeriasse kuuluvaid Florence tugitoole.


Диван может быть простой и «невидимой» мебелью, единственной функцией которого является возможность посидеть на нём. Но диван также может быть элементом интерьера, который приковывает взгляд и бросается в глаза, а так же делает весь интерьер интересным. Диван Florentine Dutti - это, без сомнения, предмет мебели, который делает каждый дом стильным.

Между диванами может быть большая разница. Диван Florentine Dutti является романтичным, стильным, красивым и элегантным. Он достаточно большой, чтобы посидеть на нём с друзьями или пообщаться с близкими, но он достаточно компактен, чтобы укутаться на нём в одеяло и прочитать свою любимую книгу.

Мягкая спинка и подлокотники делают диван очень удобным. Слегка изогнутые подлокотники добавляют романтического стиля. Ткань практически до пола, скрывает ножки, создает великолепное впечатление и делает диван особенным предметом интерьера. Подушки - приятные дополнительные элементы, бесподобно соединяют весь комплект.

Диван Florence Dutti доступен в различных вариациях ткани, в том числе и в популярной серии тканей с мотивами растений. Посмотрите на фотографии и выберите себе, то, что вам ближе - будь то воздушный и лёгкий стиль, а может темный и внушительный, или же классический белый. Если вы любите совершенство и продуманное решение, обязательно ознакомьтесь с креслами той же самой серии Florence Dutti

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted