Eestis toodetud diivanilaud Fun 1 sahtliga / 112,5x55x45 cm

910207

Eestis toodetud diivanilaud Fun 1 sahtliga / 112,5x55x45 cm

910207
Hind
277,00 €
Alates / kuus

Eestis toodetud diivanilaud Fun on vallatu ja mängulise joonega.

Kogu Fun seeria puhul on pandud rõhku naturaalsetele materjalidele, läbimõeldud disainile ja kvaliteetsele lõppviimistlusele. Erinevaid ümarnurkadega laudu, kappe, kummuteid jm mööbliesemeid on loodud nii elu- kui magamistoa tarbeks.

Helge ja kaasaegne kodu on paljude unistuseks. Uus trend ongi kergelt retrohõnguline Põhjamaine stiil. Kasutatakse naturaalseid materjale ja värvitoone. Ruumis luuakse meeldivalt rahulik atmosfäär, mida vürtsitatakse põnevate ja omanäoliste detailidega. Au sisse on tõstetud keskkond ja kogukondlikud väärtused, mistõttu eelistatakse kohalikku disaini ja toodangut.

Sahtliga Eestis toodetud diivanilaud Fun toob teie elutuppa toreda aktsendi. Valida saab kahe erineva näoga laua vahel. Valge koos naturaalse kasega loob heleda ja rahuliku üldmulje. Heleroheline kombinatsioonis naturaalse kasega toob tuppa kevadist särtsakust. Laua tagasein on vastavalt kas valge või kase imitatsioon. Laual on üks väljakäiv sahtel ning lai avatud sahtel, mis on justkui loodud teleripuldi või poolelioleva raamatu käest panemiseks.

Eestis toodetud diivanilaud Fun on parajalt suur – mõõtudega 112,5x55x45 cm (laius x sügavus x kõrgus). Kasutatud on erinevaid funktsionaalselt kõige paremini sobivaid materjale. Ümarnurgad ja jalad on valmistatud lakitud kasepuidust, esipaneel on kaetud naturaalse lakitud kasespooniga, sahtli sisu on kasemelamiinist. Ülejäänud detailid on valmistatud vastavalt valgest kristallmelamiin või rohelisest melamiinist.

Столик Fun, изготовленный в Эстонии, имеет забавные и игривые черты.

Во всей серии Fun особое внимание уделяется натуральным материалам, продуманному дизайну и высококачественной отделке. Различные столы с закругленными углами, шкафы, комоды и другие предметы мебели предназначены как для гостиной так и для спальни.

Яркий и современный дом - мечта для многих. Новая тенденция - немного ретро-звучащий скандинавский стиль. Используются натуральные материалы и цветные тона. В комнате царит приятная расслабленная атмосфера, приправленная захватывающими и уникальными деталями. В почёте окружающая среда и ценности ообщества, поэтому местный дизайн и производство являются предпочтительными.

 

Столик Fun с ящиком, сделанный в Эстонии, придает акцент вашей гостиной. Вы можете выбирать между двумя различными комбинациями цветов. Белый с натуральной березой создает яркое и спокойное общее впечатление. Светло-зеленый в сочетании с натуральной березой придаст весеннего оттенка. В столе есть широкий открытый ящик, который создан для пульта от телевизора или книги

 

Сделанный в Эстонии столик Fun достаточно большой - с размерами 112,5x45,5x45 см (ширина х длина х высота). Использовались различные функционально наиболее подходящие материалы. Углы и ножки изготовлены из натуральных лакированныхберез, а другие детали - белый кристаллический меламин или зеленый меламин.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted