Öökapp Fun 44x35x45 cm

910203

Öökapp Fun 44x35x45 cm

910203
Hind
184,00 €
Alates / kuus

Ümarnurkadega öökapp Fun muudab su magamistoa isikupäraseks!

Võrumaa mühisevate metsade vahel valmistatakse tõeliselt omanäolist mööblit. Lisaks sellele, et tegemist on 100 % Eesti toodanguga, eristub mööblisari Fun ka oma disaini poolest: lihtsat sirgjoonelisust isikupärastavad ümarnurgad ning lakitud kasepuidust jalad. Ümarnurkadega öökapp Fun on iga sisustusgurmaani a must-have!

Öökapi tonaalsuse saab samuti oma interjööri järgi tellida - valikus on ümarnurkadega öökapp, kus on kombineeritud klassikaline valge koos naturaalse kasega või särtsakas roheline koos naturaalse kasega. Lisaks kasepuidust jalgadele on lakitud ka öökapi kasespoonist esipaneel. Nutikalt disainitud sahtli sisu on kasemelamiini tooni ning tagasein valge või kase imitatsioon. Ülejäänud detailid on kas valge kristallmelamiini või rohelise melamiini värvides.

Kogu mööblisari valmib Eestis kasvanud materjalist. Teadmine tooraine päritolu kohta tagab, et puidu hankimisel on metsas tegutsetud sotsiaalselt õiglasel, majanduslikult elujõulisel ja keskkonnasõbralikul viisil. Lisaks kõigele kinnitab ettevõtte, et iga raiutud puu asemele istutatakse uus. Eelista Eesti disaini ning vali oma koju särtsakas ümarnurkadega öökapp Fun!

Mõõdud: 44x35x45 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Тумбочка делает вашу спальню особенной!

 

Тумбочка Fun, с закруглёнными краями, делает вашу спальню особенной!

 

Унакальная мебель Fun сделана меж лесами Выруской области. Помимо того, что мебель 100% эстонская, она ещё и отличается своим уникальным дизайном: простые округлые формы и лакированные ножки из берёзы. Тумбочка Fun - это must-have каждого мебельного гурмана.

 

Тон тумбочки можно заказать в сответсвии с интерьером - в ассортименте тумбочка с округлыми краями, где сочетается классический белый и натуральная берёза,  или зеленый цвет с натуральной березой. В дополнение к ножкам из берёзы, передняя панель тумбочки сделана из лакированного берёзового шпона .

 

Вся серия мебели Fun изготолена из эстонского сырья. Информация о происхождении сырья гарантирует, что древесина добывается легальным, экологически правильным и безопасным способом. В дополнение ко всему, компания подтверждает, что вместо каждого срубленного дерева, будет посажено новое. Предпочитайте дизайн Эстонии и выбирайте яркую тумбочку Fun для вашего дома.

 

Размеры: 44x35x45 см (ширина x глубина x высота)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted