Laualamp Galaxie / must-valge

7054484

Laualamp Galaxie / must-valge

7054484
Hind
244,00 €
Alates / kuus

Unikaalne laualamp Galaxie on hinnatud disainvalgusti!

Täpselt nii, nagu tähed moodustavad taevas kordumatuid ning kosmilisi mustreid, soovime, et ka meie kodu – meie mikrokosmos – oleks kordumatu ning eriline. Kujundame selle täpselt oma maitse, soovide ning vajaduste järgi, olgu need nii pöörased kui tahes. See unikaalne laualamp Galaxie võiks olla just sinu kodu säravaimaks täheks!

Meie, eestlased, oleme natuurilt pigem tagasihoidlikumad ning eelistame seda, mis harjumuspärane ning tuttavlik. Isku julgustab aga oma tootevalikuga muutma ka koduseid interjööre omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. See unikaalne laualamp Galaxie lööb toa särama nii mitmeski mõttes!

Galaxie sarja toodete juures moodustavad kergelt koonusjas kõrgläikeline valge jalg ning ajatult klassikaline kuppel silmapaistva terviku. See unikaalne laualamp on saadaval modernses mustvalges värvikombinatsioonis. Lisaks lauavalgustile pakume ka samast seeriast erilisi põrandavalgusteid. Tutvu meie tootevalikuga ning loo oma koju kadestamisväärselt stiilne interjöör!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted