Põrandalamp Galaxie / must-valge

7054013

Põrandalamp Galaxie / must-valge

7054013
Hind
686,00 €
Alates / kuus

Unikaalne põrandalamp Galaxie saab sinu kodus tõeliseks pilgupüüdjaks!

Täpselt nii, nagu tähed moodustavad taevas kordumatuid ning kosmilisi mustreid, soovime, et ka meie kodu – meie mikrokosmos – oleks kordumatu ning eriline. Kujundame selle täpselt oma maitse, soovide ning vajaduste järgi, olgu need nii pöörased kui tahes. See unikaalne põrandalamp Galaxie võiks olla just sinu kodu säravaimaks täheks!

Uudse ning loomingulisusest pakatava disainiga põrandalambi Galaxie kõrguseks on 176 cm. Kui tavaliselt oleme harjunud nägema peenel jalal seisvaid põrandavalgusteid, siis see unikaalne põrandalamp Galaxie on midagi muud, midagi erilist. Kergelt koonusjas kõrgläikeline must jalg tipneb ajatult klassikalise valge kupliga, moodustades kokku silmapaistva terviku.  

See unikaalne põrandalamp Galaxie on maitseka mustvalge värvikombinatsiooniga, ent saadaval on ka trendikas valge sama sarja põrandavalgusti. Galaxie omanäolise disainiga valgustite seeriasse kuulub lisaks põrandalambile ka efektne laualamp. Soetades ühe sarja tooteid, on imelihtne luua koju nauditav ning harmooniline atmosfäär!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted