Garda kummut / 2 sahtlit / 60x47x62 cm

9177005

Garda kummut / 2 sahtlit / 60x47x62 cm

9177005
Hind alates
419,00 €
Alates / kuus

Garda klassikaline kummut võlub oma lihtsuse ning kvaliteediga!

Kummutid on interjööri kujundamisel ühed tänuväärsemad ning praktilisemad elemendid. Need annavad võimaluse peita silma alt ära kõik, mida igapäevaselt ei kasutata, ning loovad meie koju seeläbi avarust ning korrastatust. Garda klassikaline kummut sobib oma lihtsa disaini poolest pea igasse siseruumi!

Kvaliteetne Soome disainmööbel on jätkuvalt Isku üks populaarsemaid müügiartikleid. Ka see kummut on hinnatud just oma lihtsa ning praktilise disaini poolest. Garda klassikaline kummut on kahe sahtliga, kappide liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

62 cm kõrgune kahe sahtliga klassikaline kummut sobib ka oma mõõtude poolest nii elu- kui magamistuppa, koridori või hoopis kontorisse. Vali interjööriga sobivaim värvitoon: naturaalne tamm või skandinaavialik ning kirgas valge! Garda mööblisarjas on saadaval veel lai valik erinevas mõõdus kappe, kummuteid ja vitriine. Sel moel saad luua sisekujunduslikult stiilse ning kvaliteetse terviklahenduse.

Mõõdud: 60x47x62 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Классический комод Garda радует своей простотой и качеством!

 

Комод - один из самых нужных и практичных элементов в дизайне интерьера. Он даёт возможность скрыть всё , что не используется каждый день, и создать простор и порядок в нашем доме. Классический комод Garda вписывается в каждое внутреннее пространство благодаря его простому дизайну!

 

Высококачественная финская дизайнерская мебель  по-прежнему остается одним из самых популярных в Isku. Этот комод так же ценен его простым и практичным дизайном. В классическом комоде есть два ящика, а подвижные части, открываются и закрываются  тихо-тихо.

 

Классический комод, с выдвижным ящиком высотой 62 см, подходит как для гостиных и спален, так и для коридоров и офисов. Выберите наиболее подходящий цвет: натуральный дуб или скандинавский  белый! В ассортименте мебели Garda есть широкий выбор шкафов, комодов и витрин. Таким образом, вы можете создать стильный, высококачественный комплексный дизайн  интерьера.

 

Размеры: 60x47x62 см (ширина x глубина x высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted