TV-alus Garda 120

9177001

TV-alus Garda 120

9177001
Hind alates
717,00 €
Alates / kuus

Kvaliteetne kahe sahtliga telerialus Garda lisab teie elutoale tagasihoidlikku elegantsi!

Nägus ja stiilipuhas kahe sahtliga telerialus Garda 120 on ühtaegu ka praktiline mööbliese. Kvaliteetne TV-alus pakub piisavalt sahtliruumi tarvilike asjade käepäraseks paigutamiseks – olgu nendeks puldid, ühendusjuhtmed, ajakirjandus, soojad varupleedid või hoopis miski muu, mis mõnusa õhtu veetmiseks vajalik.

Kahe sahtliga TV-laud sobitub hästi kaasaegsesse interjööri. Pretsensioonitu disainiga telerilauda saad kasutada erinevates funktsioonides nii elutoas, esikus, lastetoas kui kontoriruumis. Kui soovid muuta oma kodu valgemaks ja rõõmsamaks, vali valget värvi telerialus. Tammetoonis laud mõjub seevastu rahustavalt ja looduslähedaselt.

Kahe sahtliga telerialus Garda kuulub Garda kvaliteetsesse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustavad heledad toonid, lihtne stiil ja minimalistlikud lisadetailid. Garda tooteperre kuulub veel rida erinevate mõõtudega kappe, kummuteid ja vitriine, millega saad sobivalt sisustada pea terve kodu või kontori.

Soomes valmistatud kahe sahtliga telerialus Garda 120 on mõõduka suurusega. Mõõduga 120x47x62 cm (laius x sügavus x kõrgus) kappi saab tellida kauni valgena või tammetoonis esipinnaga. Kapi sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, ülemise sahtli klaaspind lisab elegantsi. Kui sa hindad kvaliteeti ja praktilist ilu, on Garda seeria just sinu jaoks!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted