TV-alus Garda 180

9177003

TV-alus Garda 180

9177003
Hind alates
872,00 €
Alates / kuus

Lai telerialus Garda lisab teie elutoale tagasihoidlikku elegantsi!

Kena ja puhta stiiliga lai telerialus Garda 180 on väga praktiline mööbliese. Kvaliteetsetest materjalidest TV-alus pakub rohkelt sahtliruumi tarvilike asjade käepäraseks paigutamiseks – olgu nendeks puldid, ühendusjuhtmed, ajakirjandus, soojad varupleedid või hoopis miski muu, mis mõnusa õhtu veetmiseks vajalik.

Kahe sahtliga TV-laud sobitub hästi kaasaegsesse interjööri. Pretsensioonitu disainiga telerilauda saad kasutada erinevates funktsioonides nii elutoas, esikus, lastetoas kui kontoriruumis. Kui soovid muuta oma kodu valgemaks ja rõõmsamaks, vali valget värvi telerialus. Tammetoonis laud mõjub seevastu rahustavalt ja looduslähedaselt.

Lai telerialus Garda kuulub Garda kvaliteetsesse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustavad heledad toonid, lihtne stiil ja minimalistlikud lisadetailid. Garda tooteperre kuulub veel rida erinevate mõõtudega kappe, kummuteid ja vitriine, millega saad sobivalt sisustada pea terve kodu või kontori.

Soomes valmistatud mahukas ja lai telerialus Garda 180 on mõõdus 180x47x62 cm (laius x sügavus x kõrgus) ja on keskelt lisajalaga toestatud. Telerialust saab tellida kauni valgena või tammetoonis esipinnaga. Sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult, ülemise sahtli klaaspind lisab elegantsi. Vaata lähemalt, kogu Garda seeria pakub sulle nii kvaliteeti kui praktilist ilu!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted